Przyjęcie urodzinowe odbyło się dnia 23 maja 2009 w sobotę. Dzięki przychylności Wojska Polskiego mogliśmy się spotkać w tym roku w Klubie Garnizonowym 6 Brygady Desantowo Szturmowej w Krakowie przy ulicy Zyblikiewicza 1.
Dla uatrakcyjnienia spotkania wszyscy goście przychodzili poprzebierani. Osoby nie mające przebrań, mogli wypożyczać stroje na miejscu w Wypożyczalni Kostiumów Teatru Słowackiego, która znajdowała się na sąsiedniej ulicy.
Sala garnizonowa zaopatrzona przez obsługę klubu w dania zimne, napoje, słodycze i owoce, przyjęła około trzystu różnorodnych przebierańców.  Przebrania były wyśmienitą okazją do wykonywania przez gości barwnych i kolorowych zdjęć z wielką fantazją.
Do zabawy rozgrzewał nas DJ Lapa , swoimi klubowymi kawałkami. Przygotowywał nas do występu zespołu " Głowa w butelce mówi kto jest głupi", który przyjechał do nas z Górnego Śląska. Kolejnymi artystami na scenie byli chłopaki z zespołu "Pod Pretekstem". Do białego rana bitową muzykę zapodawał DJ  Raster z kolegami , natomiast VJ Arturo tworzył wizualizacje . Urozmaiceniem był wykonany przez Kamilę , w pięknym stylu, taniec brzucha, który był prezentem. W trakcie imprezy Prezydent Fundacji zrobił niespodziankę ,  odznaczył solenizanta uhonorowaniem i złotym medalem "Serce za Serce" za pomoc i prace charytatywną na rzecz dzieci pokrzywdzonych przez los.

 


GALERIA