Żywioł Latanie - impreza urodzinowa odbyła się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, w sobotę dnia 17 maj 2008.
Zapowiadało się bardzo spokojnie, bo każdy z gości otrzymał zaproszenie do Biblioteki Politechniki Krakowskiej na Wydziale Mechanicznym. Po przybyciu na miejsce dowiadywał się, że musi z Biblioteki udać się do bramy w sąsiedztwie budynku.
Brama, która była tylnym wejściem do Muzeum Lotnictwa Polskiego prowadziła prosto do Hangaru pełnego samolotów i szybowców.
Pomiędzy eksponatami z pierwszej i drugiej wojny światowej można było usiąść, zatańczyć lub zapalić fajkę wodną. 
Do tańca przygrywał zespół Uncle Rabit z Londynu, zespół Kitch Project oraz DJ Lapa.
Przed imprezą można było pozwiedzać Muzeum i porobić sobie zdjęcia z Samolotami Współczesnymi z Ekspozycji Zewnętrznej. Gdy zaszło słońce impreza się rozkręciła na całego w Hangarze między Śmigłowcami i Samolotami. Spod sufitu spoglądały na nas zabytkowe Szybowce, natomiast w centrum Hali spoczywał dostojny Spitfire - myśliwiec z II wojny światowej.
Dodatkową atrakcją były czołgi z Dywizji Pancernej. Załoga czołgu umożliwiła gościom wejście na czołg i do czołgu.
Darmowe drinki w promocji serwował Johny Walker, natomiast Red Bull wspierał uczestników imprezy napojami energetycznymi, żeby każdy mógł wytrzymać do rana.
W tym roku na imprezę przybyła grupa 200 gości, z różnych części Polski, także z Czech, Słowacji, Niemiec, Rosji, Anglii i Stanów Zjednoczonych. Mam nadzieje, że za rok też dopisze frekwencja i spotkamy się razem w takim samym gronie a nawet i większym ...
 

  ... dobrze jest bawimy się, myślom nie ma końca ...
...  lecę bo chcę , lecę bo wolność to zew ... 


GALERIA