Żywioł Ludzie - impreza urodzinowa odbyła się w klubie Ampstong w Zakopanem w maju 2005 roku.
Skończyły się cztery podstawowe żywioły, a zorganizowanie imprezy w maju stało się dla mnie pewnego rodzaju tradycją, więc podjąłem się zorganizowania imprezy masowej dla studentów Politechniki.
Uczelniana Rada Samorządu Studentów PK wybrała mnie na Szefa Rajdu Politechniki Krakowskiej i w ten sposób powstał żywioł ludzie. Kierując 60-cio osobowym Sztabem Organizacyjnym przygotowywaliśmy przez 6 miesięcy imprezę, która trwała 4 dni.
Znaleźliśmy miejsce na rajd, wyszukaliśmy sponsorów, wytyczyliśmy trasy górskie dla rajdowiczów, ułożyliśmy grafik występów artystycznych, zorganizowaliśmy konkursy i zawody sportowe, zaplanowaliśmy logistykę sprzętu, zabezpieczyliśmy teren, zapewniliśmy gastronomię . wszystko gotowe na 5 maja.
Uczestnicy Rajdu Politechniki po pokonaniu tras górskich schodzą się w jednym miejscu - Kamping pod Krokwią w Zakopanem. Kto nie wybrał się w góry, dojechał bezpośrednio z Krakowa specjalnie podstawionym, bezpłatnym pociągiem rajdowym do Zakopanego.
Jazzowy czwartek - przybycie rajdowiczów i rozbicie blisko 2000 namiotów przy muzyce jazzowej i kapelach ludowych.
 Sportowy piątek - konkursy i zabawy sportowe z nagrodami w deszczowej pogodzie, plenerowe wieczorne Karaoke.
Koncertowa sobota - dzień występów artystycznych i koncertów, gwiazdami wieczoru jest Skangur i T-Love.
 Pożegnalna niedziela - wizyta Rektora, występ zespołu KSU I pożegnanie 7000 tysięcy rajdowiczów.
Zwycięzca konkursu na długość wiszenia na drzewie zostaje student, który wytrzymał 2 godziny i 20 minut. Konkurs na najbardziej niepotrzebna rzecz na rajdzie wygrała osoba, która przyniosła kolegę w plecaku. Ten rajdowicz stwierdził w niedzielę, że z Rajdu pamięta tylko to, ze przyjechał w czwartek.
Po pożegnaniu wszystkich rajdowiczów i złożeniu sprzętu w niedzielny wieczór, w gronie kilkunastu przyjaciół mogliśmy uczcić udaną organizacje Rajdu i w klubie "Ampstrong" urządzić skromne przyjęcie urodzinowe...

                                                              . przy piwie i fajce wodnej oczywiście ..


GALERIA | FILM Z RAJDU