Żywioł Kosmos - impreza urodzinowa odbyła się 19 maja 2006 roku w fabryce Wolfram. Był to piątek.
Kilka osób sugerowało mi, że jak kosmos to musi być gdzieś wysoko, więc rozpoczęło się wysoko w wieżowcu BPH a skończyło kosmicznie w Fabryce, do której nie było łatwo trafić. Każda zaproszona osoba, kierowana moimi wskazówkami które sama musiała odnaleźć w różnych dziwnych miejscach, musiała odbyć kilkuminutowy marsz, aby znaleźć Fabrykę. "Najkosmiczniej" to ta Fabryka wygladała 2 tygodnie przed imprezą. Ta hala nie była używana przez wiele lat. Pomimo tego, że sprzątanie rozpoczęliśmy profesjonalną maszyną, musieliśmy wywieść około 300 kg  gruzu, śmieci oraz dodatkowo kilkadziesiąt wiader tego czego sprzęt czyszczący nie dał rady zebrać.
Po wysprzątaniu zrobiliśmy z hali kosmos przynosząc różnego rodzaju stare rekwizyty z fabryki sąsiedniej oraz nagłośnienie, oświetlenie i gastronomie. O gości zadbało dwóch niekiepskich DJ-ów, kierujących imprezą z górnej żółtej suwnicy, oraz wspaniały Zespól Rockowy grający w okolicy wcześniej umieszczonego wózka elektrycznego.
Gastronomią zaopiekowało się trzech dzielnych barmanów, którzy na bieżąco wydawali kiełbaski, słodycze, piwo i różne napoje. Nad bezpieczeństwem czuwał nieustraszony Pan Ochroniarz z Panem Recepcjonistą - też nieustraszonym.
Cały ten kosmos musiał nadzorować Pan Elektryk z Panem Fotografem. Goście wykazali się niewąską wyobraźnią i fantazją w doborze swoich przebrań i kostiumów.
W konkursie na najlepsze przebranie pierwsze miejsce zdobył Paweł - Króliczek, 2 miejsce Paweł - Paola, 3 miejsce Bartek - Kosmita.Nagrodami głównymi były bilety lotnicze w dowolnym czasie i do dowolnego miejsca w Europie. Kosmiczną atmosferę poprawiała fajka wodna, piłkarzyki i cymbergaj

....tydzień po imprezie urodzinowej wyjechałem do USA
zaczynając swoją roczna wyprawę dookoła świata....


GALERIA

Film