Żywioł Góry - impreza urodzinowa odbyła się też w Krakowie, ale bardzo wysoko, bo na Kopcu Kościuszki 19 maja 2006 roku. Była to sobota.
Tydzień przed imprezą urodzinową zakończyłem swoją Roczną Wyprawę Dookoła Świata i przyjechałem motorem z Indii do Krakowa, przeprawiając się miesiąc czasu przez Pakistan, Iran I Turcje.
Na niezadaszonym tarasie ustawiliśmy stoliki, krzesła i parasole, w celu zabezpieczenia się przed ewentualnym deszczem. Szybko okazało się, że chmury zniknęły, więc deszcz nam nie groził, a niebo rozświetlił księżyc oraz liczne gwiazdy.
Pomimo tego, że był to maj i znajdowaliśmy się na wzgórzu pod gołym niebem, to i tak było bardzo ciepło. Dodatkowo gości rozgrzewały ciepłe potrawy i napoje procentowe. Każdy przed wejściem na imprezę mógł wybrać się na spacer po Kopcu Kościuszki lub odwiedzić Kaplice Błogosławionej Bronisławy.
Do obejrzenia była także Wystawa Figur Woskowych "Polaków Drogi Do Wolności" oraz wystawa "Insurekcja i Tradycje Kościuszkowskie w Krakowie".
Dla grupy 120 gości grało dwóch DJ-ów z Sudanu:  DJ Lapa i DJ Magio.
Piękna pogoda  umożliwiła przyjaciołom taniec i zabawę z przepięknym widokiem na panoramę Krakowa, a tym wędrującym na Kopiec Kościuszki, stare XIX-wieczne Forty Austriackie.
Zmęczeni tańcem mogli odpocząć na kanapach i obejrzeć pokaz slajdów z Rocznej Wyprawy Dookoła Świata lub zapalić marokańską fajkę wodna. Po imprezie podstawiony na Kopiec autobus MPK odwozil rozbawionych ludzi.

             .. niespodzianką imprezy była roczna broda, półroczne dredy i
tradycyjne ubranie afganistańsko - pakistańskiego ..


GALERIA